Promocja - gratisowa wymiana oleju

wymiana oleju - katowice

Wymiana oleju w samochodzie

Im starszy pojazd, tym częściej należy kontrolować stan oleju oraz dokonywać jego wymiany. Nowe samochody wymagają przestrzegania dodatkowych zaleceń, jakie określa producent w przypadku konkretnego modelu pojazdu. Stan oleju w samochodzie najlepiej sprawdzić na zimnym silniku lub po jego wyłączeniu (około 15 minut). Kontrolne sprawdzanie oleju warto wykonywać raz na tydzień – należy zwrócić uwagę, czy silnik „nie poci się” – czyli czy nie ma ewentualnych wycieków.

Dlaczego wymiana oleju jest ważna?

Odpowiedni poziom oleju wpływa w znacznym stopniu na żywotność silnika. W celu uniknięcia kosztownych napraw, które wynikają z niewłaściwego eksploatowania pojazdu, konieczne jest sprawdzanie poziomu oraz regularna wymiana oleju, która powinna być również połączona z wymianą filtra olejowego.

Zapraszamy do naszego warsztatu – Katowice, ulica Żeliwna 41. Dla swoich klientów przygotowaliśmy specjalną promocję. Przy zakupie oleju w naszym warsztacie, wymiana oleju gratis. Zachęcamy także do skorzystania z innych elementów oferty, proponujemy m.in. przegląd i serwis instalacji LPG.