Instalacje LPG


Autoryzowany serwis Auto gaz i instalacje LPG - Śląsk, Będzin, Czeladź, Chorzów, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Zabrze.

Instalacje LPG – Śląsk


PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE ZAGROŻENIA COVID-19 - Sprawdź>>

Instalacje LPG to wciąż niezwykle rozsądny wybór, jeśli chodzi o ekonomię eksploatacji pojazdu. W czasach dużych wahań cen benzyny jest to jeden z najprostszych i najpewniejszych sposobów na oszczędności w zakresie paliwa – autogaz zawsze jest bowiem tańszy od benzyny mniej więcej dwukrotnie. Nowoczesne instalacje LPG są jednocześnie niezwykle wydajne, co pozwala im pozostać konkurencyjnymi w stosunku do coraz bardziej dopracowanych silników benzynowych w nowoczesnych autach.

Jako jeden ze 100 Autoryzowanych Serwisów STAG oferujemy Państwu niezawodne, sprawdzone i zaawansowane technologicznie systemy instalacji LPG firmy AC S.A. Produkty firmy AC są sprzedawane pod marką handlową STAG. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży LPG nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jej jakość oraz techniczne zaawansowanie zostały potwierdzone wieloletnią obecnością na rynku autogazu, a także wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników.

Opłacalne instalacje na auto gaz

Koszt wykonania instalacji LPG nie jest wysoki, w szczególności w proporcji do potencjalnych korzyści. Wynosi on maksymalnie kilka tysięcy złotych, a cena uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju silnika – montaż w mocniejszych i nowszych samochodach jest droższy, ale jednocześnie oznacza to uzyskanie bardziej zauważalnych oszczędności. Wykorzystanie autogazu jest możliwe zarówno w autach z bezpośrednim, jak i pośrednim wtryskiem paliwa. Nowoczesne instalacje na auto gaz są też bardzo wydajne – benzyna wykorzystywana jest w zasadzie tylko do rozruchu silnika. Przełączenia na pracę w oparciu o instalację gazową następuje zazwyczaj po kilkunastu sekundach. Instalacje LPG z górnej półki to także komfortowe użytkowanie i sposób na zachowanie pełnej mocy silnika. Warto zdecydować się więc na wysokiej klasy rozwiązanie oraz, bezwzględnie, na profesjonalny montaż w wykonaniu doświadczonych i obeznanych w technologii mechaników. Oferowane przez naszą firmę instalacje gazowe to gwarancja nie tylko zastosowania najlepszej i perfekcyjnie dobranej do parametrów pojazdu instalacji, ale też jej stuprocentowo sprawnego działania, co nie spowoduje konieczności dokonywania częstych wizyt w serwisie.

Zdecyduj się na autogaz od profesjonalistów

Instalacje gazowe powinny być montowane przez profesjonalne firmy – takie jak nasza. Dlaczego? Profesjonalnie wykonana instalacja autogazu to:

 • duże oszczędności w zakresie wydatków eksploatacyjnych na samochód,
 • wysoka wydajność silnika,
 • pełne bezpieczeństwo użytkowania,
 • redukcja emisji szkodliwych spalin.

Instalacja gazowa – kompleksowa usługa

Nasze usługi obejmują pełną usługę doboru i montażu najlepszej instalacji LPG dla każdego Klienta, wraz z poprzedzającym je dokładnym sprawdzeniem silnika. W naszych kompletacjach stosujemy wyłącznie najwyższej klasy osprzęt.

Reduktory:

 • Tomasetto Alaska AT.09,
 • AC R-01 do 150 KM,
 • AC R-01 do 250 KM,
 • AC R-02 do 120 KM.

Wtryskiwacze:

 • AC W-01,
 • AC W-02,
 • AC W-03.

Prowadzimy także pełną obsługę serwisową, wykonujemy przegląd instalacji LPG oraz niezbędne naprawy, których może wymagać instalacja gazowa. Nasz warsztat ma szeroki zasięg działania. Siedzibą firmy są Katowice, co zapewnia łatwy dojazd z niemal całego Śląska. Współpracujemy z Klientami z takich miejscowości jak Będzin, Czeladź, Chorzów, Gliwice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Zabrze i Bytom. Auto gaz i instalacje LPG nie mają przed nami tajemnic, dlatego wybierając nasze usługi, możesz być pewien ich najwyższej jakości.

Jeżeli interesują Państwa najlepsze instalacje gazowe dostępne na rynku, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Przykładowe ceny:

Rodzaj instalacji Cena dla klienta
Silnik 4 cylindrowy
Rok prod. samochodu: do 2004
STAG Q-Box Basic /GoFast od 2900 zł
Rok prod. samochodu: Od 2004 do 2010 (EURO 4)
STAG Q-Box Plus / 300-ISA2 od 3200 zł
Silnik 6 cylindrowy
do 2010 (EURO 4)
STAG Q-Max  od 3500 zł
Od 2011 (EURO 5)
STAG Q-Max Plus od 3700 zł
Silnik 8 cylindrowy
do 2010 (EURO 4)
STAG Q-Max  od 4000 zł
Od 2011 (EURO 5)
STAG Q-Max Plus  od 4500 zł
Silnik z wtryskiem bezpośrednim (TSI, TFSI, DISI, Direct)
Silnik 4 cylindrowy
STAG 400 DPI od 4000 zł
Silnik 6 cylindrowy
STAG 400 DPI od 4500 zł
Silnik 8 cylindrowy
STAG 400 DPI od 5500 zł