Instalacje LPG


Autoryzowany serwis logo stag

Instalacje LPG – Śląsk

Instalacje LPG to wciąż niezwykle rozsądny wybór, jeśli chodzi o ekonomię eksploatacji pojazdu. W czasach dużych wahań cen benzyny jest to jeden z najprostszych i najpewniejszych sposobów na oszczędności w zakresie paliwa – autogaz zawsze jest bowiem tańszy od benzyny mniej więcej dwukrotnie. Nowoczesne instalacje LPG są jednocześnie niezwykle wydajne, co pozwala im pozostać konkurencyjnymi w stosunku do coraz bardziej dopracowanych silników benzynowych w nowoczesnych autach.

Jako jeden ze 100 Autoryzowanych Serwisów STAG oferujemy Państwu niezawodne, sprawdzone i zaawansowane technologicznie systemy instalacji LPG firmy AC S.A. Produkty firmy AC są sprzedawane pod marką handlową STAG. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży LPG nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jej jakość oraz techniczne zaawansowanie zostały potwierdzone wieloletnią obecnością na rynku autogazu, a także wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników.

Opłacalne instalacje na auto gaz

Koszt wykonania instalacji LPG nie jest wysoki, w szczególności w proporcji do potencjalnych korzyści. Wynosi on maksymalnie kilka tysięcy złotych, a cena uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju silnika – montaż w mocniejszych i nowszych samochodach jest droższy, ale jednocześnie oznacza to uzyskanie bardziej zauważalnych oszczędności. Wykorzystanie autogazu jest możliwe zarówno w autach z bezpośrednim, jak i pośrednim wtryskiem paliwa. Nowoczesne instalacje na auto gaz są też bardzo wydajne – benzyna wykorzystywana jest w zasadzie tylko do rozruchu silnika. Przełączenia na pracę w oparciu o instalację gazową następuje zazwyczaj po kilkunastu sekundach. Instalacje LPG z górnej półki to także komfortowe użytkowanie i sposób na zachowanie pełnej mocy silnika. Warto zdecydować się więc na wysokiej klasy rozwiązanie oraz, bezwzględnie, na profesjonalny montaż w wykonaniu doświadczonych i obeznanych w technologii mechaników. To gwarancja nie tylko zastosowania najlepszej i perfekcyjnie dobranej do parametrów pojazdu instalacji, ale też jej stuprocentowo sprawnego działania, co nie spowoduje konieczności dokonywania częstych wizyt w serwisie.

Zdecyduj się na autogaz od profesjonalistów

Profesjonalnie wykonana instalacja autogazu to:

 • duże oszczędności w zakresie wydatków eksploatacyjnych na samochód,
 • wysoka wydajność silnika,
 • pełne bezpieczeństwo użytkowania,
 • redukcja emisji szkodliwych spalin.

Nasze usługi obejmują pełną usługę doboru i montażu najlepszej instalacji LPG dla każdego Klienta, wraz z poprzedzającym je dokładnym sprawdzeniem silnika. W naszych kompletacjach stosujemy wyłącznie najwyższej klasy osprzęt.

Reduktory:

 • Tomasetto Alaska AT.09,
 • AC R-01 do 150 KM,
 • AC R-01 do 250 KM,
 • AC R-02 do 120 KM.

Wtryskiwacze:

 • AC W-01,
 • AC W-02,
 • AC W-03,
 • Hana 2000/2100.

Prowadzimy także pełną obsługę serwisową, wykonujemy niezbędne naprawy. Nasz warsztat ma szeroki zasięg działania. Siedzibą firmy są Katowice, co zapewnia łatwy dojazd z niemal całego Śląska. Współpracujemy z Klientami z takich miejscowości jak Będzin, Czeladź, Chorzów, Gliwice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Zabrze. Auto gaz i instalacje LPG nie mają przed nami tajemnic, dlatego wybierając nasze usługi, możesz być pewien ich najwyższej jakości.

Przykładowe ceny:

Rodzaj instalacji Cena dla klienta
Silnik 4 cylindrowy
Rok prod. samochodu: do 2004
STAG Q-Box Basic /GoFast od 2350 zł
Rok prod. samochodu: Od 2004 do 2010 (EURO 4)
STAG Q-Box Plus / 300-ISA2 od 2450 zł
2011 (EURO 5)
STAG Premium od 2600 zł
Silnik 6 cylindrowy
do 2010 (EURO 4)
STAG Q-Max / 300-ISA2 od 3200 zł
Od 2011 (EURO 5)
STAG Q-Max Plus / 300-Premium od 3400 zł
Silnik 8 cylindrowy
do 2010 (EURO 4)
STAG Q-Max / 300-ISA2 od 3800 zł
Od 2011 (EURO 5)
STAG Q-Max Plus / 300-Premium od 4000 zł
Silnik z wtryskiem bezpośrednim (TSI, TFSI, DISI, Direct)
Silnik 4 cylindrowy
STAG 400 DPI od 3100 zł
Silnik 6 cylindrowy
STAG 400 DPI od 4100 zł
Silnik 8 cylindrowy
STAG 400 DPI od 5200 zł