Serwis i modernizacja instalacji gazowych LPG

Modernizacja i przegląd instalacji LPG

Nasza firma zajmuje się usługami związanymi z instalacjami gazowymi pojazdów. Dzięki ogromnej wiedzy w tym obszarze oraz dużemu doświadczeniu naszej wykwalifikowanej kadry oferujemy Państwu najlepsze instalacje gazowe. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, świadczymy także przegląd i serwis instalacji LPG.

Serwis instalacji LPG – oferta

Nasza oferta obejmuje nie tylko przegląd instalacji LPG, ale także serwis i naprawy pojazdów z zabudowaną instalacją firmy LANDI RENZO, LOVATO, KME, AGC (ZENITH), LPG Tech. Staramy się precyzyjnie diagnozować pojawiające się usterki w układach sterowania oraz elementach instalacji gazowej. Pozwala to nam skrócić czas trwania naprawy i osiągnąć cel, jakim jest przywrócenie sprawności Państwa samochodu.

Oferujemy również profesjonalną przebudowę zabudowanych już instalacji gazowych, które z różnych względów wykazują dysfunkcję w swoim działaniu. Naprawy oraz przebudowę staramy się wykonywać przy jak najmniejszym obciążeniu portfela klienta.

Serwis instalacji LPG – Śląsk

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z pracownikami, którzy udzielą Państwu niezbędnych informacji oraz ustalą dogodny dla Państwa termin realizacji usługi. Działamy na Śląsku, głównie na terenie miasta Katowice, Chorzów i okolic.