Niezależny serwis Subaru


Serwis subaru Katowice, Chorzów, ŚląskKLINIKA SUBARU to Niezależny Serwis SUBARU, który powstał jako efekt naszego zamiłowania do tej japońskiej marki. Posiadamy duże doświadczenie oraz odpowiednie narzędzia do obsługi tych nietuzinkowych pojazdów.

Zakres naszych usług obejmuje przede wszystkim:

  • serwis samochodów SUBARU,
  • naprawę samochodów SUBARU,
  • szeroko pojęte pomoc i doradztwo w zakresie eksploatacji czy pielęgnacji.

Każdy z naszych mechaników aut marki SUBARU posiada odpowiednie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, by w efekcie zapewniać w pełni zadowalające, solidne i trwałe usługi. Gwarantujemy fachowość, rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście na każdym z etapów realizacji naprawy czy serwisu SUBARU. Jak na profesjonalnych mechaników przystało, stale podnosimy swoje kwalifikacje, by każdego dnia móc spełniać rosnące oczekiwania i potrzeby odwiedzających nas właścicieli SUBARU.

Nasz warsztat samochodowy SUBARU to nie tylko zespół wykwalifikowanych specjalistów, lecz również bogate zaplecze techniczne, które pozwala nam wykonywać wszelkie prace serwisowe i naprawy aut SUBARU na najwyższym poziomie. Działamy w branży motoryzacyjnej już wiele lat. Dzięki temu posiadamy najlepsze narzędzia, sprzęt oraz mamy dostęp do szerokiego asortymentu części zamiennych.

Przykładamy ogromną wagę do poziomu świadczonych przez nas usług i satysfakcji współpracujących z nami Klientów. Decydując się na serwis samochodów SUBARU w naszej firmie gwarantujemy:

  • Jakość usług na poziomie autoryzowanego serwisu, wykonywane u nas usługi są wykonywane zgodnie z przyjętą technologią producenta samochodów SUBARU;
  • Dostęp do oryginalnych części OEM Subaru oraz zamienników spełniających wymagania tej marki;
  • Technologie napraw zgodną z wymaganiami producenta;
  • Przeglądy okresowe wykonywanie zgodnie z aktualną kartą przeglądową SUBARU;
  • Naprawy główne silników SUBARU dla najbardziej wymagających klientów;
  • Fachową obsługę popartą doświadczeniem zawodowym.

Warsztat samochodowy SUBARU - Śląsk, Katowice i okolice

Serdecznie zapraszamy właścicieli SUBARU do skorzystania z naszych usług. Nasz warsztat samochodowy SUBARU zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Żeliwnej 41, jednak do współpracy zapraszamy również mieszkańców Chorzowa, Sosnowca, Tych i Zabrza. Nasi mechanicy z przyjemnością obsługują także właścicieli SUBARU z pozostałych obszarów Śląska. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!


Naprawy subaru Katowice, Chorzów, Śląsk Warsztat, Naprawa, serwis Subaru Katowice, Chorzów, Śląsk